Zobacz również: Bobowa24.pl
BramTECH - bramy, ogrodzenia, balustrady
OK Polska praca ogłoszenie
31 lipca 2012 || Łukasz Augustyn || W kategorii: Sport
Termianrz rundy jesiennej sezonu 2012/2013
Termianrz rundy jesiennej sezonu 2012/2013

Poznaliśmy terminarz rundy jesiennej sezonu 2012/2013. Rozgrywki rozpoczną się 15 sierpnia, zaś ostatnia kolejka zaplanowana  jest na 3 listopada. Nasza drużyna pierwsze spotkanie rozegra z drużyną Sękowej o godzinie 16:00 na stadionie w Łużnej.

I kolejka – 15.08.2012 rok (środa)

Królovia Królowa Górna – LKS Wójtowa  11.30

LKS Łużna – Ogień Sękowa  16.00

Nafta Kryg – LKS Zagórzany  16.00

LKS szymbark – Wicher Mogilno  11.00

KS Ropa – KS Bobowa   11.00

Torcida Smerekowiec – Uście Gorlickie   14.00

Biała Brunary – LKS Kobylanka II  15.00

 

II kolejka – 19.08.2012 rok (niedziela)

LKS Wójtowa – LKS Kobylanka II  17.00

Uście Gorlickie – Biała Brunary  14.00
Wicher Mogilno – KS Ropa  17.00KS Bobowa – Torcida Smerekowiec  17.00

LKS Zagórzany – LKS Szymbark  17.00

Ogień Sękowa – Nafta Kryg  14.00

Królovia Królowa Górna – LKS Łużna  11.30

 

III kolejka – 26.08.2012 rok (niedziela)

LKS Łużna – LKS Wójtowa  17.00

Nafta Kryg – Królovia Królowa Górna  16.00

LKS Szymbark – Ogień Sękowa  11..00KS Ropa – LKS Zagórzany  11.00

Torcida Smerekowiec – Wicher Mogilno  14.00

Biała Brunary – KS Bobowa  14.00

LKS Kobylanka II – Uście Gorlickie  (sobota 25.08)  17.30

 

IV kolejka – 02.09.2012 rok (niedziela)

LKS Wójtowa – Uście Gorlickie  17.00

KS Bobowa – LKS Kobylanka  17.00

Wicher Mogilno – Biała Brunary  16.00

LKS Zagórzany – Torcida Smerekowiec  16.00

Ogień Sękowa – KS Ropa  14.00

Królovia Królowa Górna – LKS Szymbark  11.30

LKS Łużna – Nafta Kryg  17.00

 

V kolejka – 09.09.2012 rok (niedziela)

LKS Kobylanka II – Wicher Mogilno  (sobota 8.09)  17.00

Nafta Kryg – LKS Wójtowa   16.00

LKS Szymbark – LKS Łużna  11.00

KS Ropa – Królovia Królowa Górna  11.00

Torcida Smerekowiec – Ogień Sękowa  13.00

Biała Brunary – LKS Zagórzany  14.00

Uście Gorlickie – KS Bobowa  15.00

 

VI kolejka – 16.09.2012 rok (niedziela)

LKS Wójtowa – KS Bobowa   16.00

Wicher Mogilno – Uście Gorlickie  14.00

LKS Zagórzany – LKS Kobylanka II  16.00

Ogień Sękowa – Biała Brunary  14.00

Królovia Królowa Górna – Torcida Smerekowiec  11.30

LKS Łużna – KS Ropa   16.00

Nafta Kryg – LKS Szymbark   14.00

 

VII kolejka – 23.09.2012 rok  (niedziela)

LKS Szymbark – LKS Wójtowa  11.00

KS Ropa – Nafta Kryg  11.00

Torcida Smerekowiec – LKS Łużna  13.00

Biała Brunary – Królovia Królowa Górna  14.00

LKS Kobylanka II – Ogień Sękowa  11.00

Uście Gorlickie – LKLS Zagórzany  16.00

KS Bobowa – Wicher Mogilno  16.00

 

VIII kolejka – 30.09.2012 rok  (niedziela)

LKS Wójtowa – Wicher Mogilno  16.00

LKS Zagórzaby – KS Bobowa   16.00

Ogień Sękowa – Uście Gorlickie   14.00

Królovia Królowa Górna – LKS Kobylanka II  11.30

LKS Łużna – Biała Brunary   16.00

Nafta Kryg – Torcida Smerekowiec  15.00

LKS Szymbark – KS Ropa   11.00

 

IX kolejka – 07.10.2012 rok  (niedziela)

KS Ropa – LKS Wójtowa   11.00

Torcida Smerekowiec – LKS Szymbark   13.00

Biała Brunary – Nafta Kryg   14.00

LKS Kobylanka II – LKS Łużna  (sobota 6.10)  15.00

Uście Gorlickie – Królovia Królowa Górna  15.00

KS Bobowa – Ogień Sękowa  15.00

Wicher Mogilno – LKS Zagórzany   11.00


X kolejka – 14.10.2012 rok  (niedziela)

LKS Wójtowa – LKS Zagórzany   15.00

Ogień Sękowa – Wicher Mogilno  14.00

Królovia Krolowa Górna – KS Bobowa  11.30

LKS Łużna – Uście Gorlickie  15.00

Nafta Kryg – LKS Kobylanka II  14.00

LKS Szymbark – Biała Brunary  11.00

KS Ropa – Torcida Smerekowiec  11.00

 

XI kolejka – 21.10.2012 rok (niedziela)

Torcida Smerekowiec – LKS Wójtowa  13.00

Biała Brunary – KS Ropa  14.00

LKS Kobylanka II – LKS Szymbark  11.00

Uście Gorlickie – Nafta Kryg   11.00

KS Bobowa – LKS Łużna   15.00

LKS Zagórzany – Ogień Sękowa  14.00

 

XII kolejka – 28.10.2012 rok  (niedziela)

LKS Wójtowa – Ogień Sękowa  14.30

Królovia Królowa Górna – LKS Zagórzany  11.30

LKS Łużna – Wicher Mogilno  14.00

Nafta Kryg – KS Bobowa   14.00

LKS Szymbark – Uście Gorlickie  11.00

KS Ropa – LKS Kobylanka II  11.00

Torcida Smerekowiec – Biała Brunary   13.00

 

XIII kolejka – 03.11.2012 rok  (sobota)

Biała Brunary – LKS Wójtowa  13.00

LKS Kobylanka II – Torcida Smerekowiec  13.00

Uście Gorlickie – KS Ropa  13.00

KS Bobowa – LKS Szymbark    13.00

Wicher Mogilno – Nafta Kryg   13.00

LKS Zagórzany – LKS Łużna  13.00

Ogień Sękowa – Królovia Królowa Górna  13.00
UWAGA: Drużyna Wicher Mogilno rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku głównym LKS Łęka.

źródło: LKS Łużna