Zobacz również: Bobowa24.pl
Internet Światłowodowy Łużna, Szalowa, Wola Łużańska
22 lipca 2013 || Damian Nowak || W kategorii: Edukacja, Powiat, Społeczeństwo
„Zrób REConesans” – nakręć film, wygraj nagrody!
„Zrób REConesans” – nakręć film, wygraj nagrody!

Masz ciekawe pomysły i trochę wolnego czasu? Weź udział w konkursie „Zrób REConesans” i wygraj ciekawe nagrody. Głównym zadaniem konkursowym jest stworzenie filmu promującego Europejski Program „Infrastruktura i Środowisko”.

Stworzone przez siebie nagrania konkursowe można nadsyłać już od 12 lipca 2013 br. W konkursie nie liczy się sprzęt ale pomysł, dlatego filmować można telefonem komórkowym czy innym rejestratorem obrazu i dźwięku. Konkurs skierowany jest do osób w wieku 18-29 lat, które mają zmysł reżyserski i chciałyby pochwalić się projektem zrealizowanym w swojej okolicy przy wsparciu środków unijnych z Programu Infrastruktura i Środowisko.

Krótki film należy zamieścić na konkursowej stronie internetowej w terminie do 10 sierpnia 2013 roku. Są dwie kategorie konkursowe, filmy:
– nakręcone telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym (z montażem),
– nakręcone kamerą przenośną typu handy-cam (z montażem).

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wśród nich: kamery HD, tablety oraz specjalistyczny sprzęt fotograficzny. Więcej informacji o warunkach uczestnictwa w konkursie znajduje się na stronie internetowej „Zrób REConesans”. Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Zrob REConesans_FIN