Zobacz również: Bobowa24.pl
PWSZ oferta edukacyjna
1 września 2013 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Informacje, Społeczeństwo
Nowa linia komunikacyjna w gminie oraz konkurs Kuzynopola!
Nowa linia komunikacyjna w gminie oraz konkurs Kuzynopola!

Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego firma transportowa KUZYNOPOL przygotowała dla swoich klientów kilka nowości.  Wśród nich są darmowe doładowania telefonu, comiesięczny konkurs dla stałych klientów oraz otwarcie nowej linii komunikacyjnej Wola Łużańska – Mszanka – Gorlice (tam i z powrotem).

Rozpoczęcie roku szkolnego dla wielu uczniów wiąże się z podjęciem trudu dojazdu do szkoły. Propozycji na rynku jest sporo, jednak atrakcyjne ceny i różnorodne konkursy przyciągają stałych jak i nowych klientów do konkretnych firm przewozowych.

Wśród nich jest „Kuzynopol”, w której każdy klient kupujący wrześniowy bilet miesięczny (szkolny) otrzyma gratis w postaci doładowania telefonu. Chcąc docenić stałych klientów, firma przygotowała również comiesięczny konkurs z cennymi nagrodami, m.in: telefon komórkowy, tablet, nawigacja gps, darmowe przejazdy, pendrive, mp3. Wystarczy kupić bilet miesięczny. Ich sprzedaż będzie odbywać się w Bobowej (2 i 3 września; godz. od 7.30 do 16.00; obok sklepu koster) oraz Gorlicach (Biuro Obsługi Voyager).

Dodatkowo, przewoźnik odpowiadając na obecne potrzeby swoich pasażerów zdecydował się otworzyć nową linię autobusową Wola Łużańska – Mszanka – Gorlice (tam i z powrotem).

Rozkład jazdy na nową linię dostępny jest TUTAJ.
Informacje o konkursie TUTAJ.

fot. Mateusz Książkiewicz