Zobacz również: Bobowa24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
26 czerwca 2014 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Imprezy, Szalowa
Wygraj wyjazd do Ziemi Świętej podczas Festynu w Szalowej – ZAPROSZENIE
Wygraj wyjazd do Ziemi Świętej podczas Festynu w Szalowej – ZAPROSZENIE

Już za niecałe dwa tygodnie w Szalowej odbędzie się druga edycja Rekreacyjno-Sportowego Festynu w Szalowej, podczas którego czeka moc atrakcji. Wśród nich loteria fantowa z super nagrodami, występ Promyczków Dobra, Orkiestry Dętej z Szalowej, koncert zespołu FANATIC, przejazd motocyklowy oraz konkurs piłki nożnej dzikich drużyn.

Pomysłodawcą a zarazem organizatorem jest ks. Piotr Barczyk, wspierany dzielnie przez młodzież oraz proboszcza parafii Szalowa ks. Mieczysława Górskiego. Druga edycja festynu podobnie jak w roku ubiegłym odbędzie się 5 i 6 lipca br.

Wydarzenie to ma swoją wysoką frekwencję dzięki bogatemu programowi oraz szczytnemu celowi, na który przeznaczone są zyski – dalszy remont i utrzymanie Domu dla Młodzieży „Stara Plebania” w Szalowej. Miejsce to ma klimat oraz atmosferę, która przyciąga młodzież. Świadczy o tym założona strona na facebooku tzw. fanpage, do którego polubienia serdecznie zapraszamy – kliknij tutaj! Obecnie aż prawie 500 osób wykazało na wspomnianym fanpagu swoje poparcie i przywiązanie.

Wszystkie atrakcje jakie przygotowane zostały w programie tegorocznego festynu znajdziecie poniżej, zapraszamy też do obejrzenia zapowiedzi filmowej festynu. O sukcesie pierwszej edycji wydarzenia można przeczytać tutaj: Baciary na szalowskim festynie przyciągnęły tłumy!

 

W razie niedostępności materiału prosimy odświeżyć stronę.

 

mB2 PLAKAT FESTYN SZALOWA 2014 -2