Zobacz również: Bobowa24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
27 maja 2015 || Łukasz Augustyn || W kategorii: Sport, Łużna
Juniorzy rozgromili Wojtową 7:2
Juniorzy rozgromili Wojtową 7:2

W sobotnie przedpołudnie na stadionie sportowym w Łużnej rozegrane zostało kolejne spotkanie w ramach II Ligi okręgowej Juniorów. Tym razem zawodnicy LKS Łużna podejmowali zawodników z LKS Wójtowa.

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych sobotnie spotkanie odbyło się zgodnie z terminarzem. Mokra murawa najwyraźniej bardzo dobrze służy naszym zawodnikom którzy w weekendowym spotkaniu osiągnęli całkiem imponujący wynik.

Pierwszy gol dla LKS Łużna padł już w 10 minucie. Piłkę do bramki posłał Krystian Niemasik, a niedługo, bo 8 minut później sytuację wykorzystał Wiktor Raf zdobywając drugi punkt dla drużyny LKS Łużna. Zawodnicy zespołu gości odegrali się w 27 minucie meczu doganiając tym samym gospodarzy wynikiem 2:1. W tym czasie trener LKS Wójtowa zdecydował się wymienić swoich zawodników (Krzysztof Kość<->Patryk Witek), lecz nie poprawiło to defensywy gości, gdyż w 31 minucie kolejną, trzecią już bramkę zdobył dla LKS Łużna Jakub Zięba. Zawodnik, który kilka chwil wcześniej wszedł na murawę otrzymał od sędziego żółtą kartkę za faul w 34 minucie meczu.

Również nie obyło się bez żółtej kartki dla naszego zawodnika a dokładnie dla Wiktora Rafy w 44 minucie. Druga połowa spotkania to piękna bramka w wykonaniu Krystiana Niemasika w 49 minucie, również w tym samym czasie sędzia podyktował żółta kartę dla Krystiana Bożka z LKS Wójtowa. W drugiej połowie nie obeszło się również zmian na boisku pierwszej zmiany dokonał trener Wójtowej wymieniając Szczepana Rządce na Jakuba Tutro w 70 min, również trener LKS Łużna zdecydował się na wymianę Jakuba Zięby na Mateusza Niemca pięć minut później. Niestety po tej ostatniej wymianie straciliśmy jedną bramkę, którą strzelił nam Daniel Czech z LKS Wójtowa, mimo utraty jednego punktu nasi zawodnicy szybko odrobili stratę aż trzema bramkami strzelonymi przez Dariusza Wisłockiego w 81 i 84 minucie oraz przez Mateusza Śliwę w 83 minucie. Po serii celnych strzałów dla naszego zespołu trener zdecydował o wymianie Dariusza Wisłockiego na Kamila Skrobota w 85 minucie. Spotkanie bez wątpienia było interesujące i pełne dynamiki jak również ciekawych akcji. Gratulujemy imponującego wyniku i życzymy powodzenia!