Zobacz również: Bobowa24.pl
14 maja 2015 || Łukasz Augustyn || W kategorii: Sport, Łużna
Seniorzy LKS: Porażka na swoim stadionie
Seniorzy LKS: Porażka na swoim stadionie

Duże braki kadrowe w drużynie LKS Voyagera Łużna przełożyły się na fatalny wynik niedzielnego spotkania (tj. 10.05.br). Nasi piłkarze na własnym stadionie ulegli zespołowi z Mogilna wynikiem 0:6.

W meczu z powodu kontuzji nie mogli wystąpić Piotr Marynowski, Tomasz Marynowski, Krystian Bystrowicz i Wojciech Gucwa, zaś z przyczyn losowych zabrakło: Wojciecha Patra, Marcina Dywana czy Marcina Marynowskiego. Już od pierwszej minuty spotkanie przebiegało pod dyktando gości, którzy walecznie nastawieni wykorzystywali bez litości wszystkie błędy naszych zawodników w defensywie jak i w środku pola. Zawodnicy Łużnej wypracowali kilka dobrych okazji na pewne punkty, jednak bez odpowiedniego ataku nie potrafili pokonać bramkarza gości i strzelić bramki.

Drużynie Voyagera nie służą częste zmiany składu, podyktowane kontuzjami. Braki w zgraniu piłkarzy są widoczne niemal w każdym spotkaniu.

LKS Voyagera Łużna – Wicher Mogilno 0:6 (0:2)

Żółta kartka: Dawid Wąsik
Czerwona kartka: Rafał Łażeński

Skład LKS Voyager Łużna: Jarosław Poręba, Dawid Wąsik, Konrad Drożdż, Rafał Łażeński, Krystian Niemasik, Mateusz Myszkowski (Krystian Świerczek), Jacek Rura, Grzegorz Kosiński, Marcin Zięba, Damian Jędrzejowski (46′ Karol Poręba), Jakub Brach