Zobacz również: Bobowa24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Światłowód Orange Gmina Łużna
24 sierpnia 2015 || Łukasz Augustyn || W kategorii: Imprezy, Wola Łużańska
Zabawa na sto dwa czyli festyn w Woli Łużańskiej
Zabawa na sto dwa czyli festyn w Woli Łużańskiej

Wakacje chylą się już końcowi, jest to więc ostatnia okazja do organizacji wszelkich zabaw i imprez letnich. Nie inaczej było w Woli Łużańskiej, gdzie wczorajszej niedzieli (tj. 23.08.br) odbył się Festyn Rodzinny, na który przybyło wielu mieszkańców i gości.

W programie wydarzenia była zabawa taneczna, gry i zabawy dla dzieci, występy zespół dziecięcych, zawody strzeleckie, zabawa z klaunem Roberto, koncert kapeli ludowej „ Pogorzanie” oraz, koncert zespołu disco dance „ Rompey”. Organizatorem tego przedsięwzięcia był sołtys wsi Wola Łużańska, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Rada Sołecka. Zabawa taneczna trwała do późnych godzin nocnych a wszyscy przybyli byli zadowoleni z atrakcji jakie przygotowano.

– Festyn jest otwarty dla wszystkich. Ponieważ w tym roku nie było jeszcze nic organizowane, a ubiegłego odbywały się u nas dożynki gminne postanowiliśmy zorganizować trochę atrakcji mieszkańcom a zwłaszcza dzieciom na zakończenie wakacji. Na scenie mogliśmy zobaczyć młodzieżowe zespoły szkolne, śpiewaliśmy piosenki korzystając z opracowanych śpiewników więc były elementy biesiady. Teraz wszyscy przybyli mogą pobawić się przy muzyce. Myślę, że wszyscy są zadowoleni ponieważ frekwencja jest duża a na festynie panuje miła atmosfera – skomentował sołtys wsi Wola Łużańska Edward Szymczyk

fot. Seweryn Zieliński