Zobacz również: Bobowa24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
10 czerwca 2017 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Kącik czytelnika
„Różowe buty do ślubu”
„Różowe buty do ślubu”

Białej sukni zazwyczaj towarzyszą białe czółenka. Taki duet coraz częściej występuje także w odcieniach beżu. Na wybiegach tego roku zapanował pudrowy róż i pożyczyły je także ślubne kolekcje. Aby bajkowa uroczystość była zgodna z aktualnym kanonem mody, do ślubnej sukni załóżmy różowe buty.

Jeśli poniesie nas słodki trend, możemy skompletować wszystkie ślubne dodatki w tym kolorze, ale buty będą wystarczającym akcentem by zaintrygować gości. Kolor to jednak nie wszystko. Jakie modele będą najodpowiedniejsze by kontrast nie był zbyt duży i pasował do tego wyjątkowego dnia?

Pudrowe szpilki

Klasyczne czółenka, także te najwyższe, są bezpiecznym wyborem dla każdej odważnej decyzji. Strojne ozdoby, jak cekiny czy kokardy, nie będą zaburzały całej stylizacji i jeszcze bardziej podkreślą uroczy wydźwięk różowego koloru. Szalejmy z nimi do woli jeżeli sukienka nie ma wielu dekoracji lub jeśli słodki klimat nie jest nam obcy. Mniej odważne, stonowane w ubiorze panny młode powinny zdecydować się na jeden bogato zdobiony element stroju – buty lub sukienkę. Mamy do wyboru wiele odmian szpilek w kolorze pudrowego różu, są bardziej lub mnie wycięte, różnią się odcieniem i wysokością obcasów. Nie bez znaczenia jest kształt czubka. Szpiczaste szpilki są bardziej tradycyjne i poważne, mimo swojej barwy. Te z zaokrąglonym przodem potęgują subtelność pudrowego różu.

Fot 2 Różowe sandałki

Wiązane sandałki 

Jeśli zależy nam na modzie jeszcze bardziej wybierzmy buty wiązane na kostce. Są bardzo romantyczne i delikatne, a do tego wpisują się w obecne na wybiegach inspiracje baletem. Wiązania najlepiej prezentują się na sandałkach, ale można je znaleźć także jako element dekoracyjny szpilek w pudrowym różu. Jeśli decydujemy się na wiązanie przy ślubnych butach wybierzmy sukienkę, która choć trochę je odsłania. Dzięki temu kreacja naprawdę stanie się oszałamiająca. Aby nie tracić sukni do ziemi, o której marzy wiele kobiet, poszukajmy modelu z krótszym o kilkanaście centymetrów przodem i trenem ciągnącym się na metr za nami. Taka kreacja będzie bardzo szykowna, elegancka i odsłoni oryginalne buty.

Proste zasady

Jaką sukienkę wybrąć, jeśli decydujemy się na szpilki pudrowy róż? Krystalicznie czysta biel sprawdzi się w tej roli doskonale. Nie musi być skromna, obszerne warstwy tiulu jeszcze bardziej przeniosą nas w baśniowy świat księżniczek i również kojarzą się z baletem. Biel jest kolorem uniwersalnym i bazowym. Dzięki niej unikniemy mieszania barw i nieestetycznej mieszance bladych odcieni, które mogą się zdarzyć przy sukience ecru lub beżowej. Nie wprowadzajmy też trzeciego koloru. Bukiet, biżuteria i okrycie wierzchnie powinny być białe lub blado różowe, z ewentualną obecnością srebra. Jeden różowy dodatek możemy też zaproponować panu młodemu, aby komponować się z nim jak na małżeństwo przystało. Jeżeli odmówi nam tej przyjemności, dobierzmy coś w kolorze niebieskim stosując kolejny kontrast idei.