Zobacz również: Bobowa24.pl
16 stycznia 2018 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Informacje, Region
Poszukiwany elektryk! Praca w Polsce i Norwegii za atrakcyjne stawki
Poszukiwany elektryk! Praca w Polsce i Norwegii za atrakcyjne stawki

Praca w Norwegii (od zaraz) oraz w Polsce (od lutego/marca 2018 roku) czeka na chętnych elektryków. Poszukiwani są pracownicy z doświadczeniem posiadający uprawnienie SEP E do pracy zagranicą jak również samoucy w przypadku pracy w Polsce.

– Jeśli chętny zamierza pracować w Norwegii wymagamy 3 lata udokumentowanego poprzez świadectwa pracy doświadczenia, ważne uprawnienie SEP E oraz znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – tłumaczy Janusz Broda, właściciel firmy Elektro-Parnter A.S oferującej pracę dla elektryków – Mile widziane osoby z uprawnieniem SEP D a także z wykształceniem w zawodzie. W przypadku zainteresowania pracą w Polsce wystarczy, że chętny potrafi samodzielnie pracować, ma ukończone odpowiednia szkolenia i szkołę lub jest tzw. samoukiem.

Dlaczego warto zainteresować się tą ofertą pracy?

Elektro-Partner A.S oferuje bardzo przyjazne i dobre warunki pracy w serwisie, jak również w projektach. Wynagrodzenie w przypadku pracy w Norwegii jest wypłacane według stawek norweskich dodatkowo obejmuje pełne ubezpieczanie wraz ze składkami emerytalnymi. W Polsce stawki minimalne o ile spełnione są warunki od 25zł netto.

Firma Elektro-Partner A.S. wykonuje najwięcej projektów na terenie Oslo (Norwegia), zaś w Polsce usługi będą świadczone w obrębie województw: małopolskiego, śląskiego i mazowieckiego.

Więcej informacji o pracy dla elektryka w Norwegii i w Polsce uzyskasz pod numerem telefonu + 47 9666 1520 lub mailowo: elpartner.a.s@gmail.com (mile widziane CV).

fot. materiał reklamowy  Elektro-partner A.S.