Zobacz również: Bobowa24.pl
26 września 2018 || Materiał nadesłany || W kategorii: Komunikaty, Szalowa
Porozmawiajmy o naszej gminie! Spotkanie dzisiaj w Szalowej, godz. 19.00
Porozmawiajmy o naszej gminie! Spotkanie dzisiaj w Szalowej, godz. 19.00

Kandydat na wójta gminy Mariusz Tarsa oraz poseł na Sejm RP Barbara Bartuś zapraszają wszystkich mieszkańców gminy Łużna na otwarte spotkanie, które odbędzie się już dzisiaj, 26 września br. o godzinie 19 w sali Wiejskiego Domu Kultury w Szalowej.

– Spotkania z mieszkańcami mają być początkiem zmian, które chciałbym wprowadzić w Gminie Łużna – mówi Mariusz Tarsa, kandydat na wójta gminy Łużna a zarazem radny gminy Łużna obecnej kadencji. – To bardzo ważne, aby mieszkańcy wspólnie z samorządem ustalali najważniejsze dla nich samych priorytety. Takim priorytetem dla Szalowej jest remont budynku ochronki. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Szalowej i nie tylko, abyśmy się spotkali dzisiaj i o tych priorytetach porozmawiali. Do naszej dyskusji zaprosiłem Panią Poseł na Sejm RP Barbarę Bartuś, która chętnie odpowie na pytania dotyczące prac rządu.  

Materiał na zlecenie KW Prawo i Sprawiedliwość.

mporozmawiajmy