Zobacz również: Bobowa24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
20 marca 2019 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Gmina Łużna, Informacje
Bezpośredni transfer na lotnisko? Odtąd nawet z gminy Łużna to nie problem!
Bezpośredni transfer na lotnisko? Odtąd nawet z gminy Łużna to nie problem!

Firma Bus-Partner oferująca komfortowe przewozy busami 9-osobowymi, po sukcesie trasy Grybów-Balice-Pyrzowice, otworzyła od poniedziałku trasę z Gorlic. Wyjazd z Gorlic (ok. godz. 7), następnie chętni po wcześniejszej rezerwacji mogą wsiąść w miejscach przy drodze wojewódzkiej nr 977.

Tym samym mieszkańcy, chociażby Stróżówki, Mszanki, Moszczenicy, Łużnej czy Biesnej mogą w wygodny sposób dotrzeć na samolot z Krakowa, Katowic a po wcześniejszym uzgodnieniu nawet do Wrocławia. Przewozy realizowane są 9-osobowym, nowym busem, którego kierowca chętnie pomoże w załadowaniu walizki do bagażnika pojazdu.

Firma Bus-Partner to firma z Ptaszkowej, początkiem roku otworzyła przewozy z Grybowa w stronę portów lotniczych takich jak Balice, Pyrzowice czy Wrocław. Wraz z dużym zainteresowaniem, podjęto decyzję o uruchomieniu transferów na lotniska z Gorlic. Wszelkie informacje o godzinach kursowania jak i warunkach przejazdów znajdziecie na fanpejdżu firmy: Bus-Partner lub telefonicznie 797 628 263.

Bus-Partner świadczy także usługi transportu gości na uroczystości okolicznościowe takie jak wesela, komunie czy imprezy firmowe. Istnieje również możliwość wynajmu długoterminowego busów (np. dla pracowników) lub transportu pracowników do Niemiec, Austrii, Francji, Belgii czy Holandii.

 

53013872_377606143075632_3129614584080498688_o