Zobacz również: Bobowa24.pl
30 lipca 2019 || Iwona Niepsuj || W kategorii: Wypadki, Łużna
Łużna: Zderzenie trzech pojazdów. Dwie osoby poszkodowane! (AKTUALIZACJA)
Łużna: Zderzenie trzech pojazdów. Dwie osoby poszkodowane! (AKTUALIZACJA)

Dzisiaj, (tj. 30 lipca br.) około godziny 16:30 na drodze wojewódzkiej nr 977 w miejscowości Łużna, nieopodal starego sklepu „delikatesy” doszło do zderzenia trzech pojazdów: dwóch samochodów osobowych oraz busa marki fiat.

W zdarzeniu brało udział trzy pojazdy: volkswagen, skoda oraz dostawczy fiat ducato. Poszkodowane zostały dwie osoby (dwie kobiety, kierująca oraz pasażerka) z sześciu podróżujących we wszystkich samochodach, zostały zabrane do gorlickiego szpitala. Na czas prowadzonych działań droga wojewódzka była zablokowana, następnie wprowadzono ruch wahadłowy.

Według relacji świadków kierujący dostawczym fiatem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu, którym była skoda wskutek czego wjechał w jej tył. Ta z kolei uderzyła w ustawionego do skrętu w lewo volkswagena.

Przy zdarzeniu pracują policjanci z Komisariatu Policji w Bobowej, WRD KP Gorlice, straż pożarna (JRG Gorlice oraz OSP Łużna) oraz zespół ratownictwa medycznego.

AKTUALIZACJA (godz. 18:15) :

Z miejsca zdarzenia została zabrana przez ZRM osoba postronna z rodziny poszkodowanej. Najprawdopodobniej na skutek nerwów.