Zobacz również: Bobowa24.pl
29 września 2019 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Bezpieczeństwo, Gmina Łużna
Patryk Wicher: weźcie sprawy w swoje ręce. Bezpieczeństwo to ważna sprawa!
Patryk Wicher: weźcie sprawy w swoje ręce. Bezpieczeństwo to ważna sprawa!

Zostało nie wiele ponad 24 godziny aby oddać głos w budżecie obywatelskim Województwa Małopolskiego. Wśród tegorocznych zadań zgłoszonych do budżetu znalazła się propozycja Gminy Łużna: modernizacja 3 przejść dla pieszych w ciągu DW 977. Szacunkowy koszt zadania to 140 tysięcy złotych.

Do udziału w głosowaniu zachęca Patryk Wicher, radny Sejmiku Województwa Małopolskiego: – Każdy budżet obywatelski to szansa na to aby mieszkańcy mieli realny wpływ na to, jakie zadanie czy inwestycja zostanie zrealizowana w ich terenie. W tym roku, podczas 4 edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego odnotowujemy wyjątkowo duże zainteresowanie głosowaniem, dlatego warto się zaangażować w promocję swoich zadań. Gmina Łużna zgłosiła jako swoją propozycję do budżetu, zadanie dotyczące modernizacji 3 przejść dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 977. Troska o bezpieczeństwo na drogach to niezwykle istotne zagadnienie, dlatego tym bardziej zachęcam do głosowania. Mieszkańcy Gminy Łużna powinni wziąć sprawy w swoje ręce!

Głosować może każdy kto ma ukończone 16 lat i jest mieszkańcem subregionu, w którym zgłoszone jest zadanie. Głosować można tylko raz!

Zadanie SAD24: Modernizacja 3 przejść dla pieszych w ciągu DW 977
Link do głosowania: https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie