Zobacz również: Bobowa24.pl
Internet Światłowodowy Łużna, Szalowa, Wola Łużańska
12 maja 2020 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Gmina Łużna, Społeczeństwo
Już jeeest! Internet światłowodowy w Szalowej, Woli Łużańskiej i Łużnej. Kliknij i zamów!
Już jeeest! Internet światłowodowy w Szalowej, Woli Łużańskiej i Łużnej. Kliknij i zamów!

Szybki internet w domu? Dziś dla wielu z nas to jedno z podstawowych narzędzi, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne życie. Chcesz dowiedzieć się, co się dzieje w okolicy w nadchodzący weekend, kupić nowy odkurzacz bez wychodzenia z domu, wysłać PIT do urzędu, czy po prostu zrelaksować się i obejrzeć kolejny odcinek ulubionego serialu kiedy masz na to ochotę lub pograć na komputerze? A jeśli wszyscy domownicy mają podobne potrzeby? Odpowiedź brzmi: światłowód.

Już niebawem mieszkańcy Szalowej, Łużnej, Woli Łużańskiej, Mszanki oraz Biesnej będą mogli korzystać z superszybkiego internetu światłowodowego o prędkościach 100Mb/s, 300 Mb/s lub nawet 1 Gb/s/. Orange Polska buduje tu sieć z wykorzystaniem środków unijnych POPC. Do tej pory z takiej możliwości mogą korzystać mieszkańcy: Dominikowic, Sękowej, Szymbarku, Kobylanki, Libuszy, Biecza, Strzeszyna, Śnietnicy, Sitnicy, Krygu, Ropy, Ropicy Górnej, Ropicy Polskiej, Bystrej. Zainteresowani szybkim łączem będą mieli podłączony światłowód prosto do domu. Fachowcy, którzy wykonają instalację, podłączą i skonfigurują także nasze domowe urządzenia. I to wszystko w około 3 godziny i co ważne, bez dodatkowych opłat.

FORMULARZ zamówienia Internetu Światłowodowego – kliknij tutaj

 

Jak zamówić?

Jak zamówić Światłowód bez wychodzenia z domu? Pobierz i uzupełnij formularz, a następnie wyślij mms-em pod numer telefonu 511-181-863 lub przynieś
formularz do salonu Orange przy ul Legionów 14. Wybierając domowy internet warto zamówić go w pakiecie razem z innymi usługami. Na przykład w pakiecie Orange Love, do dyspozycji mamy wtedy nawet 4 usługi – internet domowy, TV telefon komórkowy i stacjonarny. I to wszystko na jednym rachunku i w bardzo dobrej cenie. Aby zamówić internet światłowodowy zapraszamy do salonu Orange w Gorlicach przy ul. Legionów 14, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 oraz w sobotę od 8 do 13.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów zapewniamy wszelkie środki ostrożności takie jak: płyny dezynfekujące, jednorazowe rękawiczki, oddzielające pleksi. Jeśli jednak wolisz zostać w domu zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 511181863.

Dlaczego warto wybrać światłowód?

Oczywiście ze względu na prędkość, ale też stabilność połączenia internetowego – nie zerwie się z powodu burzy i nie zwolni kiedy wszyscy w okolicy będą również korzystać z internetu. Ponadto, światłowód zapewni nam wi-fi bardzo dobrej jakości, dzięki czemu wszyscy domownicy będą mogli korzystać z sieci jednocześnie na różnych urządzeniach – smartfonach, tabletach, komputerach, czy nawet na telewizorze. Nie zauważą spadku prędkości.

Domowy światłowód pozwala oglądać filmy online i ściągać video w najwyższej jakości bez tracenia czasu na buforowanie. A wybierać możemy spośród bogatej oferty seriali np. Netfixa –Sherlock, Narcos, Przyjaciele lub HBO – Gra o tron, Rodzina Soprano. Możemy też skorzystać z Orange TV i obejrzeć najnowsze oskarowe filmy, , takie jak chociażby Green Book, Faworyta lub ulubioną przez małych i dużych animację Asteriks i Obeliks. Wybierając światłowód od Orange, dostaniemy także najnowocześniejszy sprzęt – dekoder, dzięki któremu możemy oglądać telewizję w jakości 4K. A jeśli w tym samym czasie w telewizji jest kilka interesujących nas propozycji? Nie ma problemu, możemy nagrać filmy czy inne programy jednocześnie z 3 różnych kanałów, a obejrzeć je sobie w dowolnej chwili. Gdy wybierzemy „multiroom”, z pewnością uda nam się uniknąć domowych napięć i „walki o pilota” . Dzięki tej usłudze, w jednym pokoju dzieci mogą oglądać ulubioną bajkę, a rodzice w drugim mecz Ligi Mistrzów. Zalety światłowodu docenią też wszyscy fani gier sieciowych – nie będą im przeszkadzać „lagi” czyli opóźnienia, a granie będzie czystą przyjemnością.

FORMULARZ – kliknij tutaj

Salon Orange, Gorlice ul. Legionów 14 – telefon 511 181 863

zdjęcie 2