Zobacz również: Bobowa24.pl
18 czerwca 2020 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Gmina Łużna, Komunikaty
Marszałek Kuchciński spotka się z mieszkańcami powiatu w sali WOK Szalowa
Marszałek Kuchciński spotka się z mieszkańcami powiatu w sali WOK Szalowa

Na sobotę, 20 czerwca zaplanowana została wizyta byłego Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego w regionie, podczas której ma się spotkać z mieszkańcami Sądecczyzny oraz powiatu gorlickiego. W przypadku Ziemi Gorlickiej miejscem spotkania ma być sala Wiejskiego Ośrodka Kultury w Szalowej.

Były Marszałek Sejmu do Szalowej przybędzie na godzinę 18. Wcześniej, bo o godzinie 15 zaplanowane zostało spotkanie z mieszkańcami Starego Sącza.

– Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców naszej Gminy ale także okolic na to spotkanie – mówi Wójt Gminy Łużna Mariusz Tarsa. – Niecodziennie mamy przyjemność gościć Marszałka Sejmu VIII kadencji, jednocześnie wiceprzewodniczącego Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Na pewno będą mu towarzyszyć nasi parlamentarzyści, będzie więc okazja by porozmawiać o ważnych sprawach dla naszej gminy oraz regionu.

Ze względu na obowiązujące zalecenia sanitarne, uczestnicy proszeni są o zabranie maseczek.

 

kuchcinski A3 druk (3)

fot. archiwum własne (M.Książkiewicz)

m1-IMG_7706_kuchcinski_marek_marszalek_sejmu