Zobacz również: Bobowa24.pl
8 czerwca 2023 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Kultura
Wielki Piknik na gorlickim rynku!
Wielki Piknik na gorlickim rynku!

Już w najbliższą sobotę (10 czerwca 2023 r.) w na Rynku w GORLICACH odbędzie się wielki piknik rodzinny pod hasłem „CZAS DLA RODZINY. INTEGRACJA MIĘDZYPOKOLENIOWA”. To doskonała okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu i integracji całych rodzin.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla starszych jak i młodszych uczestników wydarzenia.

W programie imprezy m.in. warsztaty bębniarskie, spektakl Teatru PINOKIO wraz z prezentacją kukiełek oraz występy grupy seniorów. Ponadto: rodzinne czytanie w teatrze Kamishiby i rodzinne zawody sportowo rekreacyjne.

Przez cały czas trwania rodzinnego pikniku będzie można brać udział w rodzinnych animacjach. To m.in. zabawy z chustą, tworzenie baniek XXL, zamykanie w bańce, malowanie twarzy czy brokatowe tatuaże. 

Dodatkowo: zabawy z fotobudką i postaciami z bajek. Prezentacje i warsztaty tematyczne prowadzone przez:  KaOSG, Lasy Państwowe,  Państwową Straż Pożarną oraz 11 Brygadę Wojsk Obrony Terytorialnej. 

Dla najmłodszych uczestników bezpłatna lemoniada, wata cukrowa i popcorn. Na zakończenie pikniku odbędzie się losowanie nagród, w tym nagrody głównej czyli roweru!

WSTĘP WOLNY

Piknik odbędzie się 10 czerwca w sobotę na Rynku w Gorlicach, w godzinach od 10.00 do 16.00.

„Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Nowe Kierunki przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”.