Zobacz również: Bobowa24.pl
9 stycznia 2024 || Kinga Gruca || W kategorii: Region, Zdrowie
Pomóż Arkowi w walce z chorobą!
Pomóż Arkowi w walce z chorobą!

Arkadiusz Muchowicz, 30-letni mieszkaniec Gorlic, zmaga się z nieuleczalną chorobą neurologiczną – Zespołem pląsawicy Huntingtona, który po raz kolejny pojawił się w jego rodzinie. To trudne do zdiagnozowania schorzenie zmusiło go do wizyt u różnych lekarzy, którzy w większości nie znają tej choroby. Rodzina szuka skutecznej pomocy!

Drodzy mieszkańcy Łużnej i okolicznych miejscowości. Zwracamy się z prośbą o wsparcie zbiórki na rzecz Arkadiusza Muchowicza, 30-letniego mieszkańca Gorlic, u którego zdiagnozowano ciężką, postępującą chorobę neurologiczną.

Zespół pląsawica Huntingtona ponownie dotknął rodzinę Muchowiczów. To schorzenie już wcześniej odbiło się tragicznym piętnem, kiedy to matka Arkadiusza zmarła z powodu tej samej choroby w wieku 41 lat. W obliczu kolejnego przypadku rodzina z determinacją szuka możliwych rozwiązań.

Choroba Huntingtona prowadzi do stopniowego wyniszczania organizmu przez kilka lat, finalnie doprowadzając do śmierci. Niestety schorzenie Arkadiusza zaczęło się od najgorszych możliwych objawów, przez co długi czas przebywał w szpitalu. Obecnie znajduje się w domu, jednak ma problemy z poruszaniem się. W obliczu tego trudnego czasu bliscy proszą o pomoc, aby Arkadiusz mógł podjąć kosztowną rehabilitację.

„Musimy zrobić wszystko, aby mu pomóc. Arkadiusz będzie potrzebował wsparcia przez resztę życia” – mówi rodzina chłopaka.

Zachęcamy do wsparcia zbiórki na rzecz Arkadiusza. Każda złotówka ma ogromne znaczenie, a dobro zawsze wraca. Razem możemy pomóc Arkadiuszowi stanąć na nogi i walczyć z tą ciężką chorobą!

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/pomocdlaarka