Zobacz również: Bobowa24.pl
9 lipca 2024 || Kinga Gruca || W kategorii: warsztaty, Łużna
Rękodzielnicze konstrukcje! Dziś czas na Flower Boxy!
Rękodzielnicze konstrukcje! Dziś czas na Flower Boxy!

Dziś w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej roiło się od różnego rodzaju kwiatów polnych, gipsówek, traw oraz wszelkich dekoracji, które zostały użyte przy tworzeniu flower boksów! Zajęcia zorganizowane w ramach letniego programu kulturalnego przyciągnęły grono najmłodszych mieszkańców, którzy pod okiem doświadczonej florystki, Moniki Skowronek, miały okazję nie tylko odkryć tajniki florystyki, ale także własnoręcznie stworzyć piękne kompozycje kwiatowe.

Monika Skowronek, posiadająca bogate doświadczenie w sztuce florystycznej i rękodzielniczej, zainteresowała młodych mieszkańców gminy Łużna oraz okolicznych miejscowości swoją pracą i pasją, jaką jest florystyka. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem i umożliwiły dzieciom aktywne i kreatywne spędzenie wakacyjnego poranka, podczas którego nie tylko zdobywały nowe florystyczne umiejętności, ale również miały okazję miło spędzić czas w gronie rówieśników.

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej oferuje bogaty program wakacyjnych zajęć, w tym warsztaty skupione na sztuce, muzyce oraz innych dziedzinach. Warsztaty florystyczno-ekologiczne prowadzone przez Monikę Skowronek są jednym z wielu atrakcyjnych wydarzeń, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców.

Pierwsze tego typu zajęcia miały miejsce w poniedziałek, 8 lipca, kiedy to najmłodsi uczestnicy zajmowali się tworzeniem lampionów eko! Materiały użyte do ich wykonania pochodziły z różnych źródeł, w tym z przedmiotów znalezionych w szufladach.

Kolejne zajęcia z cyklu warsztatów florystyczno-ekologicznych odbędą się już w sierpniu! Co tym razem przygotują najmłodsi?

Fot. Kinga Gruca