Zobacz również: Bobowa24.pl
OK Polska praca ogłoszenie
24 stycznia 2015 || Łukasz Augustyn || W kategorii: Sport
Voyager Łużna półfinalistą SPAR CUP
Voyager Łużna półfinalistą SPAR CUP

W dniu 10 stycznia drużyna Voyager Łużna uczestniczyła w halowym turnieju SPAR CUP rozgrywanym w Tyczynie koło Rzeszowa. Nasz zespół miał okazję zmierzyć się z drużynami z Krakowa, Rzeszowa czy Tarnowa.

Po bardzo udanym występie i wygraniu wszystkich meczów fazy grupowej, zespół Voyagera zakończył turniej na półfinale, gdzie został pokonany przez Dekor Rzeszów – triumfatora całej imprezy.

Oficjalne wyniki turnieju:

Grupa C

Widmat Bochnia – Dekor Rzeszów 1:3

Iskra Zgłobień – FRIENDS TEAM KKS Kolbuszowa 4:0

Widmat Bochnia – LSO Zaczernie 3:0

Dekor Rzeszów – FRIENDS TEAM KKS Kolbuszowa 4:0

LSO Zaczernie – Iskra Zgłobień 1:2

FRIENDS TEAM KKS Kolbuszowa – Widmat Bochnia 0:2

LSO Zaczernie – Dekor Rzeszów 2:5

Iskra Zgłobień – Widmat Bochnia 0:5

FRIENDS TEAM KKS Kolbuszowa – LSO Zaczernie 1:4

Dekor Rzeszów – Iskra Zgłobień 3:0

Tabela grupy C:

Lp drużyna mecze punkty z-p-r bramki bilans
1 Dekor Pandor Rzeszów 4 12 4-0-0 15-3 12
2 Widmat Bochnia 4 9 3-0-1 11-3 8
3 Iskra Zgłobień 4 6 2-0-2 6-9 -3
4 LSO Zaczernie 4 3 1-0-3 7-11 -4
5 Friend Team KKS Kolbuszowa 4 0 0-0-4 1-14 -13

 

 

 

 

 

Grupa D:

Voyager Łużna – Res-Gest Rzeszów 4:1

Czarni AGRO-SERVICE Oleszyce – Gingers Kraków 6:0

Voyager Łużna – Panorama GSM Tarnów 1:0

Res-Gest Rzeszów – Gingers Kraków 0:2

Panorama GSM Tarnów – Czarni AGRO-SERVICE Oleszyce 4:0

Gingers Kraków – Voyager Łużna 0:7

Panorama GSM Tarnów – Res-Gest Rzeszów 6:0

Czarni AGRO-SERVICE Oleszyce – Voyager Łużna 1:3

Gingers Kraków – Panorama GSM Tarnów 0:6

Res-Gest Rzeszów – Czarni AGRO-SERVICE Oleszyce 0:3

Tabela grupy D:

Lp drużyna mecze punkty z-p-r bramki bilans
1 Voyager Łużna 4 12 4-0-0 15-2 13
2 Panorama GSM Tarnow 4 9 3-0-1 16-1 15
3 Czarni Agro-Service Oleszyce 4 6 2-0-2 10-7 3
4 Gingers Kraków 4 3 1-0-3 2-19 -17
5 Res-Gest Rzeszów 4 0 0-0-4 1-15 -14

 

 

 

 

 

Grupa E:

Smakosze Kraków – Emeryci Rzeszów 1:1

Żwir Geo S.C Dukla – Geokart-Int. Rzeszów 0:3

Smakosze Kraków – LAD-BUD Golemki 1:0

Emeryci Rzeszów – Geokart-Int. Rzeszów 1:2

LAD-BUD Golemki – Żwir Geo S.C Dukla 1:3

Geokart-Int. Rzeszów – Smakosze Kraków 1:1

LAD-BUD Golemki – Emeryci Rzeszów’ 1:2

Żwir Geo S.C Dukla – Smakosze Kraków 0:0

Geokart-Int. Rzeszów – LAD-BUD Golemki 2:0

Emeryci Rzeszów – Żwir Geo S.C Dukla 1:1

Tabela grupy E:

Lp drużyna mecze punkty z-p-r bramki bilans
1 Geokart-Int. Rzeszów 4 10 3-1-0 8-2 6
2 Smakosze Kraków 4 6 1-3-0 3-2 1
3 Emeryci Rzeszów 4 5 1-2-1 5-5 0
4 Żwir Geo S.C Dukla 4 5 1-2-1 4-5 -1
5 LAD-BUD Golemki 4 0 0-0-4 2-8 -6

 

 

 

 

Ćwierćfinały:

Widmat Bochnia – Panorama GSM Tarnów 1:0

Voyager Łużna – Iskra Zgłobień 4:2

Geokart-Int. Rzeszów – Czarni AGRO-SERVICE Oleszyce 2:1

Dekor Rzeszów – Smakosze Kraków 3:1

Półfinały:

Widmat Bochnia – Geokart-Int. Rzeszów 4:1

Voyager Łużna – Dekor Rzeszów 0:2

Finał:

Widmat Bochnia – Dekor Rzeszów 0:2

Łużna: Przemysław Harwat, Konrad Drożdż, Rafał Łażeński, Paweł Rząca, Tomasz Rząca, Krystian Bystrowicz, Krystian Baran, Mateusz Jabłczyk

Turniej pod względem sportowym i organizacyjnym stał na bardzo wysokim poziomie. Przygotowanie imprezy może być wzorem dla tego typu zawodów.

Na oficjalnej stronie internetowej turnieju znajdują się wyniki, tabele, kadry zespołów oraz wywiady po każdym spotkaniu: http://bac-pol.alp.pl

źródło/fot. Bysterq