Zobacz również: Bobowa24.pl
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Biuro Rachunkowe, Ubezpieczenia
28 września 2021 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Wypadki, Łużna
Łużna: zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu dróg. Jedna osoba zabrana do szpitala!
Łużna: zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu dróg. Jedna osoba zabrana do szpitala!

Dzisiaj, tj. 28 września na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 977 z drogą powiatową w kierunku Szalowej w miejscowości Łużna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów marki VW: Polo i Caddy. W wyniku zderzenia jedna z osób podróżujących samochodami została zabrana przez ZRM do szpitala.

Do zderzenia doszło na wysokości skrzyżowania w kierunku Szalowej i Stróż. VW Polo kierowała kobieta i przemieszczała się od Siedlisk w kierunku Gorlic. VW Caddy podróżowała kobieta z dwójką dzieci, ich samochód poruszał się od Łużnej w kierunku Siedlisk.

W wyniku zdarzenia ucierpiała kierująca VW Polo, dlatego ratownicy zdecydowali o konieczności przetransportowania jej do gorlickiego szpitala. Pozostałe na miejscu dzieci oraz jedna z kobiet (kierująca VW Caddy) nie wymagali hospitalizacji, zostali przebadani przez ratowników medycznych.

damcar-1100x200-768x140

Na miejscu pracują strażacy z OSP Łużna oraz JRG Gorlice. Obecni są także policjanci, którzy zajmą się wyjaśnieniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia. W miejscu zdarzenia początkowo ruch był całkowicie wstrzymany.

fot. D. Tarsa