Zobacz również: Bobowa24.pl
Biuro Rachunkowe, Ubezpieczenia
26 października 2023 || Kinga Gruca || W kategorii: Gmina Łużna, Imprezy
Prawdziwe Hollywood w Gminie Łużna!
Prawdziwe Hollywood w Gminie Łużna!

W miniony wtorek (tj. 24 października br.) w gościnnych progach restauracji Stary Dworzec w Zagórzanach, odbył się Dzień Seniora zorganizowany przez Gminę Łużna. Spotkanie było okazją do świętowania 4 lat działalności klubu Senior+.

Możemy się od naszych seniorów uczyć radości z życia i czerpać od nich energię – mówi Wójt Gminy Łużna, Mariusz Tarsa.

Prawdziwe Hollywood

Łużniańscy seniorzy, zaskoczyli wszystkich przybyłych nietuzinkowym pomysłem. Imprezę rozpoczęli od uroczystego wejścia po czerwonym dywanie, niczym gwiazdy Hollywood. Panowie jako prawdziwi dżentelmeni wprowadzili pod ramię każdą z Pań.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło: Mariusza Tarsy – Wójta Gminy Łużna, Tomasza Ptaszka – przewodniczącego Rady Gminy Łużna, Przemysława Wszołka – dyrektora Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Karoliny Szymczyk – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz asp. Rafała Irzyka – kierownika Posterunku Policji w Łużnej.

Powołanie klubu to była dobra inwestycja!- powtarzali wszyscy zgromadzeni.

My w GOPS-ie dumni jesteśmy z tego, że mamy w swojej strukturze tak wspaniały Klub Seniora, a w nim osoby niezwykle kreatywne, pomysłowe, pełne wigoru i chęci do działania! – mówił w czasie spotkania Przemysław Wszołek, dyrektor GOPS w Łużnej.


Jesteśmy jak rodzina

Klub Senior+ działa od czterech lat. Grupa seniorów z Gminy Łużna to prawdziwa rodzina. Tworzą społeczność, która dobrze czuje się w swoim towarzystwie, żartuje, wymienia się wspomnieniami i doświadczeniami. Z otwartymi rękami przyjmują nowych członków oraz przyjaciół, wśród których znajduje się m.in. Koło Gospodyń Wiejskich z Łużnej.

Wtorkowe spotkanie było doskonałą okazją do życzeń, podziękowań, ale również do wspólnego biesiadowania, ze śpiewem na ustach. Muzykę na żywo zapewnił Zespół Awans.

Źródło: GOPS Łużna

Fot. Mateusz Książkiewicz

Relacja video:

http://