Zobacz również: Bobowa24.pl
8 lutego 2024 || Kinga Gruca || W kategorii: Gmina Łużna, warsztaty
Spędź ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Łużnej!
Spędź ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Łużnej!

Już w najbliższy poniedziałek (tj. 12 lutego) ruszają ferie zimowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. W tym roku Gminny Ośrodek Kultury przygotował bogatą ofertę dla najmłodszych. Zajęcia zaplanowane są na każdy dzień przerwy zimowej, od 12 do 25 lutego. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Do piątku, 9 lutego trwają zapisy na zajęcia organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej. Na dzieci i młodzież czeka bogata oferta spędzenia wolnego czasu. Dla każdego coś dobrego. Zajęcia plastyczne, teatralne, muzyczne, warsztaty kulinarne, ceramika, a to nie wszystko!

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej, jak co roku przygotował atrakcyjną propozycję bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży na czas ferii zimowych. Zajęcia prowadzone będą w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej, Bibliotece w Szalowej, Bibliotece w Woli Łużańskiej, Wiejskim Ośrodku Kultury w Szalowej i Wiejskim Domu Kultury w Biesnej, pod czujnym okiem specjalistów w swoich dziedzinach.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie chęci udziału. Numery telefonu i szczegółowe informacje podane są na harmonogramie znajdującym się poniżej. Serdecznie zapraszamy!

SZCZEGÓŁOWY PRROGRAM FERIE 2024 z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY W ŁUŻNEJ: