Zobacz również: Bobowa24.pl
28 marca 2024 || Kinga Gruca || W kategorii: Społeczeństwo, Łużna
Wielkanocne śniadanie w Klubie Senior+
Wielkanocne śniadanie w Klubie Senior+

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas w roku pełen skupienia, ciszy i tajemnicy Zmartwychwstania. W tym przedświątecznym okresie członkowie Klubu Senior+ spotkali się, by razem celebrować Wielkanoc. Śniadanie Wielkanocne było okazją do złożenia sobie świątecznych życzeń, spędzenia wspólnie chwil oraz skosztowania domowych potraw i świątecznych wypieków.

Seniorzy z gminy Łużna po raz kolejny spotkali się w przedświątecznym okresie, aby wspólnie celebrować czas Świąt Wielkanocnych. Już dzień przed planowanym spotkaniem, w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej, panowała prawdziwa świąteczna atmosfera oraz czuć było piękny zapach tradycyjnych potraw i wypieków wielkanocnych.

Śniadanie wielkanocne odbyło się w miniony wtorek tj. 26 marca br.w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej. Przybyłych gości przywitała Agnieszka Szymczyk, kierownik Klubu Senior+ w Łużnej. Wśród osób, które tego dnia przybyły do Klubu Senior + był Tomasz Ptaszek, Przewodniczący Rady Gminy Łużna, Przemysław Wszołek, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łużnej oraz Karolina Szymczyk, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej.

Zanim seniorzy wraz z gośćmi zasiedli do świątecznego stołu, nie zabrakło świątecznych życzeń oraz wielu serdecznych słów.

To kolejny raz, kiedy seniorzy z gminy Łużna spotykają się, by wspólnie celebrować świąteczne chwile. Jak sami podkreślają, są jedną, wielką rodziną, umiejącą bawić się i weselić, ale w trudnych chwilach również wspierać. Atmosfera, którą czuć w tym klubie odzwierciedla ciepło ogniska domowego.

Fot. Jakub Gąsior