Zobacz również: Bobowa24.pl
Biuro Rachunkowe, Ubezpieczenia
26 lutego 2012
Zespół muzyczny PERFECTO

 

Nazwa:  Perfecto – zespół muzyczny Nowy Sącz; dj qbass;
Kategoria: Zespół muzyczny
Imię i nazwisko: FABRYKA IMPREZ-Perfecto
Mail: perfecto@onet.pl
Tel: 509 236 246
Strona internetowa: www.perfecto.info.pl
Opis

Wita Państwa serdecznie firma „Perfecto” z Nowego Sącza, Małopolska. Jesteśmy legalnie działającą firmą na terenie Polski i nie tylko. (Za wykonane usługi wystawiamy rachunki). Zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez w zakrese muzycznym, fotograficznym, video-filmowania, nagłaśniania i oświetlania. Do państwa dyspozycji oddajemy:

  • ZESPÓŁ MUZYCZNY
  • DJ-ów
  • WODZIREJÓW DRUŻBÓW
  • FOTOGRAFÓW
  • KAMERZYSTÓW
  • REŻYSERÓW ŚWIATŁA I DŹWIĘKU

Nad wszystkim czuwa menedżer, który jest do waszej dyspozycji 24h/ dobę, przez siedem dni w tygodniu. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu i obsłudze muzycznej imprez (patrz zakładki „Zespół muzyczny” oraz „DJ Q-bass”), jak również w nagłaśnianiu i oświetlaniu takowych. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie: Dynacord, Electro-Voice, Peavey, Yamaha, DBX, Klark Teknik, Lexicon, Digitech, Aphex, TC Electronic, Sennheiser, Pioneer, Sony oraz Nikon, co gwarantuje zawsze wspaniały efekt. Dysponujemy również profesjonalnym oświetleniem: laserami, skanerami, głowami, stroboskopami, parami oraz wytwornicami dymu i baniek mydlanych.

Prowadziliśmy już takie imprezy jak: WESELA, BANKIETY, DANCINGI, SYLWESTRY, BALE, STUDNIÓWKI, SZKOLENIA, DYSKOTEKI, ZABAWY DLA DZIECI, FESTYNY, PIKNIKI, DOŻYNKI, KONCERTY, SPOTKANIA, WYSTĘPY, ZAWODY SPORTOWE, ZLOTY, POKAZY MODY, TARGI I WIELE, WIELE INNYCH…

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG: Zespołu muzycznego oraz dj-a z Nowego Sącza.