Zobacz również: Bobowa24.pl
9 września 2012 || Sabina Janus || W kategorii: Edukacja, Kultura
Pogórzańskie Atrakcje Naukowe rozpoczeły się na dobre
Pogórzańskie Atrakcje Naukowe rozpoczeły się na dobre

Za nami już pierwszy dzień Pogórzańskich Atrakcji Naukowych. Trzecia edycja imprezy cieszy się dużym zainteresowaniem. Serdecznie zapraszamy wszystkich na drugi dzień pełen równie ciekawych doświadczeń, eksperymentów, wystaw oraz koncertów.

Wczoraj od 8.00 do 15.00 Polskie Towarzystwo Rakietowe prowadziło zajęcia techniczne z zakresu budowy rakiet. W warsztatach udział wzięło kilka grup. Każda z nich po ukończonej pracy wysłała swoje rakiety w powietrze. W dalszej części programu zaprezentowały się zespoły: Bayer Max, Garage Rock, The Billy Goats oraz zespół JUPA, który wykonał piosenkę przygotowaną specjalnie na PAN. Do północy bawić się można było przy akompaniamencie zespołu STEP BAND.

 

Ale to nie koniec atrakcji! Dziś jeszcze do godziny 18.00 można wziąć udział w bloku edukacyjno – naukowym przygotowanym przez studentów. Od 15.00 czas umila przybyłym gościom zespół Marschall Band. O 15.45 rozpocznie się oficjalne otwarcie III Pogórzańskich Atrakcji Naukowych. Z kolei o 18.00 zapraszamy na program „Muzycznie i sportowo” przygotowany przez uczniów Szkoły Muzycznej w Szalowej. O 19.00 odbędzie się natomiast Koncert Królewskiej Orkiestry Symfonicznej działającej przy przy Pałacu w Wilanowie. Wspomagać ich będzie gwiazda ekranu oraz wokalista – Michał Milowicz.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

fot. Michał Niemaszyk