Zobacz również: Bobowa24.pl
28 maja 2024 || Kinga Gruca || W kategorii: Społeczeństwo, Łużna
Międzydekanalne Spotkanie Młodzieży w Łużnej (ZAPROSZENIE)
Międzydekanalne Spotkanie Młodzieży w Łużnej (ZAPROSZENIE)

Już w najbliższy weekend, dokładnie 2 czerwca, tj. niedziela serdecznie zapraszamy na kolejne Międzydekanalne Spotkanie Młodzieży, które odbędzie na placu Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej!  Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem „WIE(RZ)ŻYĆ”. Postacią przewodnią tego dnia będzie osoba biblijnego Nikodema.

Wydarzenie będzie świetną okazją do integracji młodzieży z różnych dekanatów oraz stworzenia wspólnej przestrzeni do budowania relacji z Bogiem i między sobą nawzajem. Młodzież będzie mogła także usłyszeć „słowo życia” zaproszonego gościa. Uwieńczeniem wydarzenia będzie koncert zespołu chrześcijańskiego TELEO, połączony z uwielbieniem Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Rozkład jazdy!
15.00 / zawiązanie wspólnoty (plac GOK)
16.00 / Msza Święta
(kościół parafialny w Łużnej)
17.00 / animacje i Agapa
18.00 / Słowo Życia + Boży stand-up
19.00 / Koncert Uwielbienia
z Adoracją Najświętszego Sakramentu
(prowadzi zespół TELEO)

Dzięki zaangażowaniu grupy BMW (Boże Młode Wariaty) wraz z rodzicami, na wszystkich czekać będzie smaczny poczęstunek w tym słodkości, kiełbaski oraz wszelkie przysmaki z food trucka. 

Organizatorami wydarzenia są: parafia p.w. Św. Marcina w Łużnej, zespół TELEO, Stowarzyszenie Artystyczne MUZYCZNA STREFA, Gmina Łużna, Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej, grupa BMW – Boże Młode Wariaty.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy połączonej z integracją i uwielbieniem.