Zobacz również: Bobowa24.pl
7 czerwca 2024 || Kinga Gruca || W kategorii: Kultura, Łużna
Młodzi adepci sztuki z musicalem w Łużnej!
Młodzi adepci sztuki z musicalem w Łużnej!

Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej zapełnił się dźwiękami muzyki. To wszystko za sprawą Fiamma dell’arte- grupy artystycznej działającej pod kierunkiem Katarzyny Burkot. Muzyczna podróż, zakończyła się owacjami na stojąco. Młodzi adepci sztuki zaprezentowali swoją grę aktorską, wokalne popisy, a także występy taneczne w musicalu pn. ,,W tak marzeń”.

Wczoraj, tj. 6 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej odbył się musical pn. „W takt marzeń”. Na deskach łużniańskiego GOK-u zaprezentowali się młodzi aktorzy działający pod kierunkiem Katarzyny Burkot. Musical zgromadził szerokie audytorium, które gromkimi oklaskami dziękowało za taniec, śpiew i grę aktorską, która zaprezentowana została na wysokim poziomie.

– Dziękuję serdecznie Teatrowi Fiamma del’arte za wspaniały musical, który mogliśmy obejrzeć. Cieszę się, z możliwości współpracy pomiędzy ośrodkami kultury, a także wymianą doświadczeń, celebrowania i udostępniana kultury- mówi Karolina Szymczyk, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej. Zapewniam, że to nie ostatnie tego typu przedsięwzięcie na scenie GOK-u w Łużnej. A dziś pozostało mi Państwa zaprosić na dzień 16 czerwca, kiedy to odbędzie się I Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych- godz. 17.00!- dodaje dyrektor Szymczyk.

Fot. Michał Mucha