Zobacz również: Bobowa24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
23 lutego 2015 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Gmina Łużna, Kultura
Reaktywacja kina „Pogórze”. Zaproszenie do Łużnej…
Reaktywacja kina „Pogórze”. Zaproszenie do Łużnej…

Film pt.: „Jak pokonać Szatana” w reżyserii Michała Kondrata jest znakomitą propozycją na rozpoczęcie Wielkiego Postu dlatego serdecznie zapraszamy na projekcję w dniu 01 marca 2015r. o godzinie 18:00 w GOK w Łużnej.

„Jak pokonać Szatana”  jest dokumentem zrealizowanym we Włoszech latem 2013 r. Autorem filmu jest wieloletni asystent egzorcysty, absolwent studiów podyplomowych Kierownictwa Duchowego na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, często zapraszany do programów telewizyjnych i radiowych, jako komentator zagadnień związanych z duchowością i sprawami Kościoła Katolickiego.

„Ja się bardzo cieszę, że taki film powstał i że jest człowiek, który nie boi się takiego tematu. To jest film, który moim zdaniem powinien myć wyświetlany we wszystkich szkołach na lekcjach religii na całym świecie” – mówił po premierze filmu „Jak pokonać Szatana” znany aktor Radosław Pazura.

Tematem filmu jest walka duchowa, a dokładnie walka z Szatanem. Autor filmu przeprowadza widza skrupulatnie przez ten problem, tłumacząc jego kontrowersyjne aspekty i udzielając wskazówek opartych na doświadczeniach Ojców Kościoła. Odwiedza najbardziej znanych egzorcystów świata, a także innych ekspertów od walki duchowej i posługi uwalniania. Z rozmów z nimi można dowiedzieć się, jakie narzędzia Kościół oferuje do walki ze złym duchem. W filmie znajdzie się też wywiad z mocno dręczoną Włoszką i modlitwa nad nią, a także rozmowa z Anią Golędzinowską, autorką bestsellerowej autobiografii pt.: „Ocalona z piekła. Wyznania byłej modelki”. W filmie opowiada ona o silnych dręczeniach demonicznych, których doświadcza od chwili nawrócenia.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na ten seans! Cena biletu: 10 zł.

plakat_kino