Zobacz również: Bobowa24.pl
Światłowód Orange Gmina Łużna
19 czerwca 2015 || Łukasz Augustyn || W kategorii: Gmina Łużna, Społeczeństwo
Wakacyjny rozkład jazdy z GOK w Łużnej
Wakacyjny rozkład jazdy z GOK w Łużnej

Już za kilka dni rozpoczną się upragnione przez wszystkich – a w szczególności przez dzieci i młodzież –  wakacje. Czas ten bez wątpienia będzie wykorzystywany przez najmłodszych w przeróżny sposób, ale jak wiemy niekiedy zdarzają się sytuację, gdy nie mamy nic w planach a zrobilibyśmy coś ciekawego.

I z taka też propozycją dla wypoczywających uczniów wychodzi Gminny Ośrodek Kultury w Łużnej oferując bardzo bogaty program zajęć i wycieczek w okresie wakacyjnym. W programie znajdziemy między innymi: Filmowe lato, Kino letnie, rajdy rowerowe, grzybobranie, wycieczki na basen, turnieje piłkarskie, pikniki oraz gry i zabawy organizowane przez pracowników GOK-u w Łużnej. Propozycja bez wątpienia zainteresuje młodych mieszkańców Łużnej i rodziców, którzy nie mają z kim pozostawić swoich pociech na czas ich nieobecności.

Program proponowanych zajęć wakacyjnych:

Lipiec

Filmowe lato – poranki dla dzieci, w dniach 6,9,13,16,20,23,27 lipca.

Kino letnie – terminy seansów będą podawane na bieżąco na www.luzna24.pl i www.luzna.pl

01 lipca, godz. 9.00. Rajd rowerowyŁużna, Szymbark, Beskidzkie Morskie Oko, Łużna. Uczestnicy: dzieci kl. 5,6, Szk. Podst oraz I i II Gimnazjum. Rejestracja do dnia 26 czerwca. Opłata 5 zł.

07 lipca, godz. 9.00. Rajd rowerowyŁużna, Bystra, Gródek, Stróże, Łużna. Uczestnicy: dzieci kl. 5,6, Szk. Podst oraz I i II Gimnazjum. Rejestracja do dnia 2 lipca. Opłata 5 zł.

14 lipca, godz. 9.00. Rajd pieszy szlakiem cmentarzy wojennych – Łużna, Staszkówka, Biesna, Łużna. Uczestnicy: dzieci kl. 5,6, Szk. Podst oraz I i II Gimnazjum. Rejestracja do dnia 5 lipca. Opłata 5 zł.

22 lipca. godz. 9.00. Wyjazd do kina (Nowy Sącz) – Koszt 25 zł. Uczestnicy: dzieci kl. 5,6, Szk. Podst oraz I i II Gimnazjum. Rejestracja do dnia 5 lipca.

28 lipca, qodz.8.00. Grzybobranie (Moszczenica – las kamieniecki). Uczestnicy: dzieci kl. 5,6, Szk. Podst oraz I i II Gimnazjum. Rejestracja do dnia 5 lipca. Opłata 5 zł.

– Piłka siatkowa, tenis stołowy od poniedziałku do piątku (po uzgodnieniu z pracownikami GOK).

Sierpień

Filmowe lato – poranki dla dzieci, w dniach 3,6,24,27 sierpnia.

Kino letnie – terminy seansów będą podawane na bieżąco na www.luzna24.pl i www.luzna.pl

04 sierpnia, godz. 9.00. Wycieczka na basen do Gorlic. Uczestnicy: dzieci kl. 5,6, Szk. Podst oraz I i II Gimnazjum. Rejestracja do dnia 26 lipca. Opłata 5 zł. + cena biletów przejazdu i wstępu na basen.

19 sierpnia, godz. 9.00. Rajd rowerowy – Łużna, Stróże, Łużna oraz zwiedzanie pasieki Bartnik. Uczestnicy: dzieci kl. 5,6, Szk. Podst oraz I i II Gimnazjum. Rejestracja do dnia 5 sierpnia. Opłata 5 zł.

– 24 sierpnia, godz. 9.00. Wycieczka na basen do Gorlic. Uczestnicy: dzieci kl. 5,6, Szk. Podst oraz I i II Gimnazjum. Rejestracja do dnia 10 sierpnia. Opłata 5 zł. + cena biletów przejazdu i wstępu na basen.

II połowa sierpnia: Turniej piłkarski „Małego pola” – terminarz rozgrywek na www.luzna24.pl i www.luzna.pl

30 sierpnia, godz. 16.00 – Piknik na zakończenie Akcji Lato. W programie pieczenie kiełbasek, dyskoteka.

– Piłka siatkowa, tenis stołowy od poniedziałku do piątku (po uzgodnieniu z pracownikami GOK).

!!! UWAGA !!!

Należy bezwzględnie przestrzegać wyznaczonych terminów zgłoszeń. Po terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane! Do uczestnictwa w imprezach zostaną zakwalifikowane wyłącznie osoby spełniające kryteria wiekowe określone w opisie imprezy, uczestnicy korzystają wyłącznie ze swojego sprzętu (rowery itp.) oraz pokrywają wszelkie koszty wymienione w opisie imprezy. Uczestnicy rajdów rowerowych obowiązani są posiadać ważną Kartę rowerową

Oplata 5 zł. jest opłatą lojalnościową i podlega zwrotowi w dniu imprezy. W razie rezygnacji uczestnika opłata nie jest zwracana, wpłaty  lojalnościowej w kwocie 5 zł. należy dokonać w chwili rejestracji. Pozostałe wpłaty dokonuje się w dniu imprezy, uczestnicy dostarczają Organizatorom w terminie zgłoszenia kompletną dokumentację, w tym zgody, oświadczenia itp. szczegółowa dokumentacja i opis każdej imprezy zostanie zamieszczona w formie plików do pobrania na stronie internetowej www.luzna.pl wszelkich dodatkowych informacji udziela GOK w Łużnej. Nr tel. 509 054 910, 18/3543026 lub e-mail:gok@luzna.iap.pl

Dokumenty do pobrania:

Karta wycieczki  rowerowej do Szymbarku 01.07.2015

Karta wycieczki  rowerowej do Stróż 07.07.2015

Karta wycieczki  cmentarze wojenne 14.07.2015

mLato z GOK 2015