Zobacz również: Bobowa24.pl
Internet Światłowodowy Łużna, Szalowa, Wola Łużańska
16 marca 2016 || Damian Śliwa || W kategorii: Kultura, Społeczeństwo, TV, Łużna
Płeć piękna doceniona na spotkaniu w łużniańskim GOK-u (TV)
Płeć piękna doceniona na spotkaniu w łużniańskim GOK-u (TV)

Każdego roku 8. marca jest traktowany przez mężczyzn jako znakomita okazja do wyrażenia tego, jak ważna i cenna jest dla nas płeć piękna. W związku z tym 6 marca br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej zorganizowane zostało spotkanie, na które zaproszone zostały wszystkie Panie z gminy Łużna.

Wydarzenie miało miejsce w ubiegłą niedzielę, o godzinie 16:30. O jego szczegółach mówi Henryk Waląg, dyrektor łużniańskiego GOK-u.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że – jak co roku – możemy gościć najpiękniejsze Panie z gminy Łużna, tutaj, u nas, w Gminnym Ośrodku Kultury, na dorocznym święcie, tzw. Dniu Kobiet. Kobiety są dla nas największym skarbem, największą wartością. Zresztą, myślę, że nie będę odosobniony w tym sądzie i każdy mężczyzna mnie poprze, że bez kobiet życie byłoby blade, szare, smutne i nijakie. Dlatego bardzo cieszymy się, że możemy dzisiaj w GOK-u gościć nasze wspaniałe żony, siostry, kobiety – po prostu – opowiada.

Specjalnie dla przybyłych na spotkanie Kobiet przygotowany został dwuczęściowy program artystyczny. Nie brakło również czegoś dla ciała.

Tak jak już mówiłem, tradycją stało się, że co roku zapraszamy kobiety do Domu Kultury na skromną uroczystość ku ich czci. Dzisiaj mieliśmy dla nich propozycje: występy zespołów tanecznych oraz biesiadę ze znakomitym zespołem „Olimp”. Panie dziś bawią się znakomicie. Oczywiście, jest skromny poczęstunek i symboliczna lampka szampana, ale najważniejsze są nasze życzenia i nasze uwielbienie dla naszych pięknych, wspaniałych Pań – kontynuuje dyrektor GOK-u.

Z pewnością 8 marca może być datą, kiedy w sposób szczególny zostanie doceniona piękna rola Kobiet, i to nie tylko w naszym życiu prywatnym, ale także społecznym. Warto nie poprzestać na zauważeniu tego faktu jedynie w tym dniu, ale przez okrągły rok otaczać kobiety należnym im szacunkiem i honorami, które są przecież niczym innym, jak wyrazami miłości wobec Pań.

fot. Łukasz Augustyn