Zobacz również: Bobowa24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
9 lipca 2020 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Powiat, Wybory
Kampania prezydencka: Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami powiatu na gorlickim rynku!
Kampania prezydencka: Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami powiatu na gorlickim rynku!

Dzisiejszego wieczoru, tj. 9 lipca około godziny 21:30 na rynku w Gorlicach zaplanowane zostało spotkanie ubiegającego się o reelekcję Prezydenta RP Andrzeja Dudy z mieszkańcami powiatu gorlickiego. Dudabus wcześniej odwiedzi gminę Korzenną a dokładniej Lipnice Wielką. Bardzo możliwe, że na trasie przejazdu między Lipnicą a Gorlicami znajdzie się Łużna.

Można powiedzieć, że to już ostatnie 30-kilka godzin kampanii prezydenckiej przed II turą wyborów, które odbędą się w najbliższą niedzielę 12 lipca br. W przedostatnim dniu, sztab kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy wyruszył wczesnym świtem do kopalni Zofiówka w Jastrzębiu Zdroju. Stamtąd kolejno trasa Dudabusu przebiegała przez miasta Katowice – Dąbrowa Górnicza – Olkusz – Wieliczka a na pod wieczór głowa Państwa zawitać ma na Sądecczyznę oraz ziemię gorlicką. Pierwsze ze spotkań zaplanowano w Lipnicy Wielkiej (ok. godziny 18-19) gdzie w najbliższych latach ma powstać jednostka wojskowa, następnie prezydent wraz ze sztabem przemieści się do Gorlic, gdzie o 21:30 spotka się z mieszkańcami powiatu gorlickiego.

– Zapraszam wszystkich mieszkańców Gminy Łużna na dzisiejsze spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą w Gorlicach, które rozpocznie się około godziny 21:30 na gorlickim rynku. Swoją obecnością wyraźmy poparcie dla obecnego prezydenta. Dodajmy mu także wsparcia w tych ostatnich godzinach kampanii prezydenckiej. To bardzo ważne wybory – podkreśla Mariusz Tarsa, wójt Gminy Łużna.

fot. M.Książkiewicz – archiwum własne

prezydent-Andrzej-Duda-palac-prezydencki