Zobacz również: Bobowa24.pl
Kianto Velux okna Łużna
Internet Światłowodowy Łużna, Szalowa, Wola Łużańska
1 grudnia 2012 || Mateusz Książkiewicz || W kategorii: Koncerty, Kultura
Wczorajsze szalone Andrzejki !
Wczorajsze szalone Andrzejki !

Jak dotąd andrzejki w Gminnym Centrum Kultury w Łużnej wyglądały bardzo podobnie, jednak nie te wczorajsze. Zobacz jakie emocje wywołał piątkowy Rockowy Wieczór Andrzejkowy !


Sala klubowa łużniańskiego GCKu może nie była wypełniona po brzegi widzami, jednak na pewno zapełniło ją w każdym metrze sześciennym brzmienie rockowego koncertu, który rozpoczął się tuż po godzinie 19. Wystąpiły w nim trzy zespoły: NEVEH (metalcore,thrash, death metal), GARAGE ROCK (punk, hard rock) oraz THE BILLY GOAT’S (blues, funky). Przedstawiony repertuar sprawił, że bez wątpienia każdy słuchacz znalazł coś dla siebie.

Opatrzyły nam się już tradycyjne andrzejki jakie dotąd odbywały się na terenie Łużnej i okolic – mówi Henryk Waląg, dyrektor GCK a zarazem gospodarz wczorajszej imprezy. Dlatego postanowiliśmy zrobić coś innego dedykowanego głównie młodzieży która w taki jak dzisiaj piątkowy, andrzejkowy wieczór nie ma co ze sobą zrobić. Sprzyjało nam szczęście podczas organizacji koncertu, gdyż udało się zebrać trzy naprawdę dobre gorlickie zespoły które miały dzisiaj wolne terminy. Myślę że zabawa będzie znakomita – dodaje dyrektor Waląg.

fot. Michał Niemaszyk, Mateusz Książkiewicz